WebEDU (Archív)

WebEDU je pre všetkých tých, čo makajú, niečo vyrábajú, predávajú, učia, riešia, zažívajú, čo vesmír ponúka a chcú o tom dať vedieť. Práve web stránky prezentujú vaše diela a vás samých. Príďte na 2-dňový workshop, kde vás 6 expertov na programovacie jazyky ako napr. HTML, CSS a Javascript naučí ako splniť svoj sen a vytvoriť si svoju vlastnú web stránku alebo vám pomôžu posunúť sa ďalej v tom, čo už dávno ovládate.
Nemajte strach z toho, že ste nikdy ani neťukli do počítača a nebudete vedieť, čo máte robiť alebo, že sa budete nudiť, keďže už kódite hlava nehlava. Prídu si na svoje všetky úrovne stránkotvorcov podľa úrovne svojich schopností a zručností. Neváhajte urobiť krok pre prekonanie samých seba a podporu svojho biznisu.  

TERMÍN: 18.2. -19.2.2017
MIESTO: Banka Žilina

2 thoughts on “WebEDU (Archív)

  • Matej Keblušek

    Dajte mi prosím vedieť, keď bude takáto (WEBEDU) alebo podobná akcia. Som žiak základnej školy a rád programujem, toto som však nestihol. Ďakujem Matej Keblušek

    • startupisti

      Ahoj Matej, sme veľmi radi, že ťa zaujalo naše podujatie. V budúcnosti budeme určite organizovať podobné podujatia, tak sleduj našu stránku a fanpage Startupisti na Facebooku, aby si bol informovaný a nepremeškal ďalšie podujatie.

Comments are closed.