DesignUP (Archív)

Expertka Veronika Nedecka Vám prezradí vybrané tajomstvá zo zákulisia dizajnu. Bude to o móde? Pokecáme o výtvarnej výchove? Zariadime byt? Všetci o dizajne počúvajú, ale málokto vie, čo všetko je jeho súčasťou. Na interaktívnom workshope získate možnosť dozvedieť sa o niekoľkých súčastiach tejto kreatívnej oblasti. Informácie a znalosti nadobudnuté na workshope určite zužitkujete pri štúdiu, vo svojich projektoch a startupoch, alebo si len oprášite svoje zaprášené zručnosti.

TERMÍN: 11.2. – 12.02.2017
MIESTO: Banka Žilina, Legionárska 1

CENA: Bezplatne

Program

Sobota:
9.00 -12.00: Zoznámenie sa s programom Adobe Photoshop, praca s užívateľským prostredím / nástrojmi, základy maskovania, formáty (čo je typické pre najpoužívanejšie formáty, exportovanie – tlač, webstránky a rozdiel), farebné efekty, typografia (prečo a ako kombinujeme fonty) a pod.

13:00 – 19:00: Tvorba základnej grafiky pre kampaň na Facebooku/Google AdWords. Povieme si praktické rady o tom, čo je to kampaň, prečo je vhodné robiť kampane s jednotou myšlienkou / jednotnou grafikou. Precvičíme si importovanie formátov PNG, AI, JPG aj s orezávaním / maskovaním. Ukážeme si ako animovať vrstvy.

Nedeľa:
9.00 – 12.00: Profesionálna úprava fotografií, retušovanie, fotomontáž

O Veronike:
Mojou hlavnou úlohou je robiť doteraz nudné veci zábavnými. Či už vo firemnom prostredí alebo tom počítačovom. Všetko začalo vášňou ku 3D, ktorú som v sebe objavila pomerne skoro. Následne sme v Brne začali aj v tomto smere podnikať a rozbehli firmu do svetových rozmerov. Študovala som množstvo kníh, článkov, kurzov, ktoré sa týkali podnikania a toho, ako ho robiť inak – efektívne 🙂 Dnes už idem vlastným smerom.

MÁM ZÁUJEM